kickboxing results 2015

POINT FIGHITING / SEMI CONTACT

300 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (-24 KG)
1st place AIDAN MCCRAKEN – SCOTLAND
2nd place CAYLAN ROSS HOLIDAY – SCOTLAND
3rd place
301 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (-28 KG)
1st place MASON BUMBA – USA
2nd place DANIEL STANLAN  – MALAYSIA
3rd place AARON MCCRACKEN – SCOTLAND
302 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (-32 KG)
1st place BRANDON SAYERS – ENGLAND
2nd place TRISTAN GENTRY – BELGIUM
3rd place DANLYLO BOCHAR – UCRAINE
303  CATEGORY CHILDREN BOYS  8/12 YEARS OPEN (-37 KG)
1st place VINCENZO DE CESARE – ITALY
2nd place FRANCO VAN NIKERK – SOUTH AFRICA
3rd place LOGAN HERRON  – ENGLAND
304  CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (-42 KG)
1st place CARMINE RUTIGLIANO – ITALY
2nd place VINCENZO DECESARE – ITALY
3rd place DANIEL SOKOL – CZECH REPUBLIC
305 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (-47 KG)
1st place FRANCESCO PIO TRAVERSI – ITALY
2nd place CARMINE RUTIGLIANO – ITALY
3rd place CALLUM EVANS – WALLES
306 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OPEN (+47 KG)
1st place FRANCESCO PIO TRAVERSI – ITALY
2nd place ALESSIO BELLUARDO – ITALY
3rd place MAURO AMBROSINI – ITALY
307 CATEGORY CHILDREN GIRLS 8/12 YEARS OPEN (-24 KG)
1st place SOPHIE STANLAN – MALAYSIA
2nd place VIOLANTE PICCINETTI – ITALY
3rd place
309 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OPEN (-32 KG)
1st place MATILDE AGGRAVI – ITALY
2nd place EMMA ZOPI – ITALY
3rd place INDIA PICCINETTI – ITALY
310 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OPEN (-37 KG)
1st place FEBE DE VRIEND – BELGIUM
2nd place
3rd place
311 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OPEN (-42 KG)
1st place LUCY MARIE BUCHANAN – SCOTLAND
2nd place ANA SANCES – SPAIN
3rd place JAYDEN BROWNING – USA
312 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OPEN (-47 KG)
1st place SARAH BELOW – GERMANI
2nd place CHARLEE COATSWORTH – ENGLAND
3rd place
313  CATEGORY CADETS GIRLS  8/12 YEARS OPEN (+47KG)
1st place ELLA DEWS – ENGLAND
2nd place SARAH BELOW – GERMANI
3rd place THOMAS AUBREY – USA
314 CATEGORY CADETS BOYS  13/14/15 YEARS OPEN (-42KG)
1st place JAMIE MURRAY SCOTLAND
2nd place ANDREAS JANSSEN – BELGIUM
3rd place CARMINE RUTIGLIANO – ITALY
315 CATEGORY CADETS BOYS13/14/15 YEARS OPEN (-47 KG)
1st place FRANCESCO PIO TRAVERSI – ITALY
2nd place JOSE MIGUEL IBANEZ LOPEZ – SPAIN
3rd place DYLAN WOOD- SCHOLZ  – ENGLAND
316 CATEGORY CADETS  BOYS 13/14/15 YEARS OPEN (-52 KG)
1st place BOHDAN BARTA – CEZECH REPUBLIC
2nd place COSTIN CATALIN LEFTER – ROMANIA
3rd place
317 CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place SIMONE LA ROSA – ITALY
2nd place ROSARIO DÌ STEFANO – ITALY
3rd place COSTIN CATALINLEFTER – ROMANIA
318  CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place JORDAN MCCAFFERTY – SCOTLAND
2nd place PAOLO DÌ STEFANO – ITALY
3rd place DAVIDE BELLUARDO -ITALY
319 CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place JACOB ROBERTS – ENGLAND
2nd place JORDAN MCCAFFERTY – SCOTLAND
3rd place
320 CATEGORY CADETS  BOYS  13/14/15 YEARS OPEN (+69 KG)
1st place ARTUR SEIZ – GERMANY
2nd place MICHAL POTROZONY – POLAND
3rd place JACOB ROBERTS – ENGLAND
321  CATEGORY CADETS GIRLS  13/14/15 YEARS OPEN (-42 KG)
1st place MOLLY MCDOWELL – ENGLAND
2nd place MORENA RIPALTA LA STELLA – ITALY
3rd place ABIGAIL BUCKLEY – ENGLAND
322 CATEGORY CADETS  GIRLS 13/14/15  OPEN (-46 KG)
1st place ANNA MARIA CIPOLLA – ITALY
2nd place MORENA RIPALTA LASTELLA – ITALY
3rd place GERSLDINE SWORD – ENGLAND
323 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place MORENA RIPALTA LASTELLA – ITALY
2nd place MARIA ANDREA IVANOF – ROMANIA
3rd place SHELSEY RENIERS – BELGIUM
324 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OPEN (-55 KG)
1st place MORGANA PICCINETTI – ITALY
2nd place CHANE BESTER – SOUTH AFRICA
3rd place MARIA ANDREA IVANOF – ROMANIA
325 CATEGORY CADETS  GIRLS  13/14/15 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place NOEMI BISCONTI – ITALY
2nd place NICOLE BISCONTI – ITALY
3rd place EMILY DAVID – WALLES
326 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OPEN (-65 KG)
1st place NOEMI BISCONTI – ITALY
2nd place GIULIA CONTORNI – ITALY
3rd place CAITLIN MCIVER – WALLES
327 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OPEN (+65 KG)
1st place GIULIA CONTORNI – ITALY
2nd place ABIGAIL COATES – ENGLAND
3rd place CARYS JONES WALLES
328 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place MICHELE DILERNIA – ITALY
2nd place FRANCESCO PIO DILERNIA – ITALY
3rd place ALVARO DIEZ CEBRIAN – SPAIN
329 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place FRANCESCO PIO DILEMIA – ITALY
2nd place MICHELE DILERNIA – ILTALY
3rd place ALEX MARIUS FARIMITA – ROMANIA
330 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place VITO GALUFFO – ITALY
2nd place ENZO MAGGI – ITALY
3rd place FRANCESCO PIO DILEMIA – ITALY
331 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place JONjO BOYES – ENGLAND
2nd place MICHELE DÌ LERNIA – ITALIA
3rd place VITO GALUFFO -ITALY
332 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (-79 KG)
1st place JONjO BOYES – ENGLAND
2nd place JORDAN BRACE – WALES
3rd place SEBASTIAN KOMAKOWSKI – POLAND
333 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (-84 KG)
1st place SCOTT HUGHES – SCOTLAND
2nd place BOGDAN TEPELUS – ROMANIA
3rd place
334 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (-89 KG)
1st place SCOTT HUGHES – SCOTLAND
2nd place BOGDAN TEPELUS – ROMANIA
3rd place
335 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OPEN (+89 KG)
1st place TORJUS NILSEN – NORWAI
2nd place
3rd place
336 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place REBECCA HADRY – ENGLAND
2nd place DARCI YORK – USA
3rd place CHLOE DAVIES – WALES
337 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (-55 KG)
1st place REBECCA HADRY – ENGLAND
2nd place ALAYNA WATTS – USA
3rd place CHLOE  DAVIES – WALES
338 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place BRENDA BAIOCCHI – ITALY
2nd place NIKOLA POSTRONZA – POLAND
3rd place LAURA GARRIDO MALDONADO – SPAIN
339 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (-65 KG)
1st place LAURA GARRIDO MALDONADO – SPAIN
2nd place BRENDA BAIOCCHI – ITALY
3rd place JOYCE VALERY – BELGIUM
340 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (-70 KG)
1st place IZABELLA VARLEY – BELGIUM
2nd place HANNAH HARVEY – WALES
3rd place JOYCE VALERY – BELGIUM
341 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OPEN (+70 KG)
1st place HANNAH HARVEI – WALES
2nd place IZABELLA ZEKANY – ROMANIA
3rd place
342 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place ANTONIO VENZA – ITALY
2nd place DONEIBIED FERNANDAZ – VENEZUELA
3rd place DANIEL HUXTABLE – WALLES
343 CATEGORY SENIORES M 19/40 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place LUIS NUNEZ – VENEZUELA
2nd place CALLUM DILLON – ENGLAND
3rd place MAMMAMDLU ORKAN – AZERBAIJAN
344 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place OLEKSANDR BRATCHYKOV – UCRAINE
2nd place CAMERON SHERLOCK – SCOTLAND
3rd place CALLUM DILLON – ENGLAND
345 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place OLEKSANDR BRATCHYKOV – UKRAINE
2nd place JORDAN SKEELS – ENGLAND
3rd place DANIEL SHUTLE -USA
346 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-79 KG)
1st place JONiO BOYES – ENGLAND
2nd place NATHAN ARMSTRONG – ENGLAND
3rd place GARY LOWES – ENGLAND
347 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-84 KG)
1st place RENE PERZ – GERMANY
2nd place GARY LOWES – ENGLAND
3rd place NATHAN ARMSTRONG – ENGLAND
348 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-89 KG)
1st place RENE PERZ – GERMANY
2nd place GIUSEPPE MATARAZZO – ITALY
3rd place CALLUM MIDDLETON – ENGLAND
349 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OPEN (-94 KG)
1st place GIUSEPPE MATARAZZO – ITALY
2nd place KUKASZ MAKAREWIC – POLAND
3rd place
350 CATEGORY SENIORES M 19/40 YEARS OPEN (+94 KG)
1st place GIUSEPPE MATARAZO -ITALY
2nd place GARY SANSOM – ENGLAND
3rd place
351 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place LISBET MAITA – VENEZUELA
2nd place OLENA BRATCHYKOVA – UKRAINE
3rd place
352 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (-55KG)
1st place RACHEL HOUSE – WALES
2nd place RACHELE STELLA – ITALY
3rd place HUIZI BERROTERAN – VENEZUELA
353 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place RACHEL HOUSE – WALES
2nd place BETH ROBERTS – ENGLAND
3rd place THARENE WINDSOR – SOUTH AFRICA
354 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (-65 KG)
1st place BECCA GARSIDE – ENGLAND
2nd place FRANCESCA CONTEMORI – ITALY
3rd place NATASHA DU TOIT – SOUTH AFRICA
355 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (-70 KG)
1st place FRANCESCA CONTEMORI – ITALY
2nd place
3rd place
356 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OPEN (+70 KG)
1st place FRANCESCA CONTEMORI – ITALY
2nd place LIBBY SANSOM – ENGLAND
3rd place NATASJA LEMLEY – SOUTH AFRICA
357 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place PIOTR BAKOWSKI  – POLAND
2nd place
3rd place
358 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place LEIGH RANDAL – WALES
2nd place FRANK GRUND – GERMANY
3rd place
359 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OPEN (-84 KG)
1st place GIOVYEARS SGRILLETTI – GERMANY
2nd place MAGNUS RAPP – SWEDEN
3rd place ANDREW WADLE – ENGLAND
360 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OPEN (-94 KG)
1st place GIOVYEARS SGRILLETTI -ITALY
2nd place
3rd place
361 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OPEN (+94 KG)
1st place GIOVYEARS SGRILLETTI – ITALY
2nd place HERBERT RUBNER – ENGLAND
3rd place GARY SANSOM – ENGLAND
363 CATEGORY VETERANS WOMEN  36/45 YEARS OPEN (-65 KG)
1st place THARENE WINDSOR – SOUTH AFRICA
2nd place JANE GALLAGHER – SCOTLAND
3rd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
364 CATEGORY VETERANS WOMEN  36/45 YEARS OPEN (+65 KG)
1st place LAILA BRUMMER – DENMARK
2nd place SIMONE SANSOM – ENGLAND
3rd place NATASJA LEMLEY – SOUTH AFRICA
365 CATEGORY CHILDREN BOYS  OPEN TEAM
1st place
2nd place
3rd place ZACK MARSHALL – ENGLAND
366 CATEGORY CILDREN GIRLS  TEAM 13/15 YEARS OPEN
1st place WTKA ENGLAND TEAM E – ENGLAND
2nd place
3rd place
368  CATEGORY CADETS GIRLS TEAM 13/15 YEARS OPEN
1st place TEAM G ENGLAND – ENGLAND
2nd place TEAM F ENGLAND – ENGLAND
3rd place WTKA SPAIN TEAM 2 MUSUBI DO – SPAIN
369 CATEGORY JUNIOR MEN TEAM 16/18 YEARS OPEN
1st place WTKA ENGLAND TEAM – ENGLAND
2nd place TEAM FIGHTHERS CERIGNIOLA – ITALY
3rd place

LIGHT CONTACT

373 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-23 KG)
1st place CAYLAN ROSS HOLIDAY – SCOTLAND
2nd place AIDAN MCCRAKAN – ENGLAND
3rd place
375 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-31 KG)
1st place BRANDON MURRAY – SCOTLAND
2nd place JACK RAMSHAW – ENGLAND
3rd place BRANDON SAYERS  ENGLAND
376 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-35 KG)
1st place LUKAS HUDLER – CZECH REPUBLIC
2nd place MITCHELL FAIRWEATHER – ENGLAND
3rd place LOGAN HERRON  ENGLAND
377 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-40 KG)
1st place DANIEL SOKOL – CZECH REPUBLIC
2nd place FRANCO VAN NIEKERK – SOUTH AFRICA
3rd place EDUARD CSIZMADIA  ROMANIA
378 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-45 KG)
1st place KWINTEN GOOSSENS – BELGIUM
2nd place
3rd place
379 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (+45 KG)
1st place ELISEO GOMEZ – SPAIN
2nd place
3rd place
381 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-27 KG)
1st place KEIRA SAYER – ENGLAND
2nd place
3rd place
382 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-31 KG)
1st place RIHANNA LYNCH – IRELAND
2nd place SOPHIE STANLAN – MALAYSIA
3rd place
383 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-35 KG)
1st place SOPHIE STANLAN – MALAYSIA
2nd place
3rd place
384 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-40 KG)
1st place LUCIA VERGARA VILLAPLANA – SPAIN
2nd place ANNA SANCHEZ – SPAIN
3rd place
385  CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-45 KG)
1st place EBONY BOLGER MARTIN – IRELAND
2nd place CHARLEE COATSWORTH – ENGLAND
3rd place
387  CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN ( -28 KG)
1st place DANIEL STANLAN – MALAYSIA
2nd place
3rd place
388  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 32 KG)
1st place RYAN QUINN – ENGLAND
2nd place DANYLO BOCHAR – UKRAINE
3rd place ANDRII MUKHAMETHYN – UKRAINE
389  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 36 KG)
1st place UMID AGAYEV – AZERBAIJAN
2nd place KYLE CHESTER – ENGLAND
3rd place LEWIS YOUNG -  ENGLAND
390  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 40 KG)
1st place CARMINE RUTIGLIANO – ITALY
2nd place JOSH CARLEY – IRELAND
3rd place RHYS PIPES – ENGLAND
391  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 44 KG)
1st place FRANCESCO PIO TRAVERSI – ITALY
2nd place JOSH CARLEY – IRELAND
3rd place JAMES O’KEEFE – IRELAND
392  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 48 KG)
1st place OWEN RICHARDSON – SCOTLAND
2nd place JAKUB VETESNIK – CZECH REPUBLIC
3rd place DYLAN MOONEY – IRELAND
393  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 52 KG)
1st place JOE ARMSTRONG – ENGLAND
2nd place
3rd place
394  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( – 56 KG)
1st place DYLAN JONES – WALES
2nd place JOE ARMSTRONG – ENGLAND
3rd place LEE DEMPSEY – IRELAND
395  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN ( +56 KG)
1st place ALESSIO BELLUARDO – ITALY
2nd place MAURO AMBROSINI – ITALY
3rd place
398  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( -36 KG)
1st place MEGHAN DONNELLY – IRELAND
2nd place
3rd place
399  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( -40 KG)
1st place LUCY MARIE BUCHANAN – SCOTLAND
2nd place MEGHAN DONNELLY – IRELAND
3rd place
400  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( -44 KG)
1st place LUNA MARIA MAIRENA ARAGON – SPAIN
2nd place JESSICA SPENCER – ENGLAND
3rd place
401  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( -48 KG)
1st place BILLIE MAHER – IRELAND
2nd place
3rd place
403  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( -56 KG)
1st place ZARA WHITE – IRELAND
2nd place EMILY DAVID – WALES
3rd place
404  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OPEN ( +56 KG)
1st place ELLA DEWS – ENGLAND
2nd place ZARA WHITE – IRELAND
3rd place EMILY DAVID – WALES
405 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -42 KG)
1st place JAIME MURRAY – SCOTLAND
2nd place NAHID GULMALIYEV – AZERBAIJAN
3rd place ANDREAS JANSSEN – BELGIUM
406 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -47 KG)
1st place CARMINE CARLUCCI – ITALY
2nd place AIDAN RYAN – IRELAND
3rd place ADRIAN JASIK – IRELAND
407 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -52 KG)
1st place LEE WALSH – IRELAND
2nd place LUCAS MONTAGNE – FRANCE
3rd place BOHDAN BARTA – CZECH REPUBLIC
408 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -57 KG)
1st place JACK BROWNE – IRELAND
2nd place WESLEY WARD – IRELAND
3rd place SCOTT LENNON – IRELAND
409 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -63 KG)
1st place JORDAN MCCAFFERTY – SCOTLAND
2nd place DAVIDE BELLUARDO – ITALY
3rd place JACK BROWNE – IRELAND
410 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN ( -69 KG)
1st place CRAIG BROWNE – IRELAND
2nd place
3rd place
411 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( +69 KG)
1st place MICHAL POTROZNY – POLAND
2nd place FRANCESCO CARMINE RUSSO – ITALY
3rd place MANUEL RUIZ ALVES – SPAIN
412 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -42 KG)
1st place ABIGAIL BUCKLEY – ENGLAND
2nd place MORENA RIPALTA LASTELLA – ITALY
3rd place ALICIA PE – BELGIUM
413 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -46 KG)
1st place ANNA MARIA CIPOLLA – ITALY
2nd place MORENA RIPALTA LASTELLA – ITALY
3rd place
414 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -50 KG)
1st place YAIZA CARRASCAL TRAPERO – SPAIN
2nd place MARIA ANDREA IVANOF – ROMANIA
3rd place COURTNEY SMITH – IRELAND
415 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -55 KG)
1st place ALIZA DOKA – HUNGARY
2nd place CHANE BESTER – SOUTH AFRICA
3rd place NIKOLA WITA – POLAND
416 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -60 KG)
1st place KELSEY SUTTON – IRELAND
2nd place EMESE NAGY – ROMANIA
3rd place EMILY DAVID – ENGLAND
417 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( -65 KG)
1st place CHLOE DOOLEY – IRELAND
2nd place EMILY DAVID – ENGLAND
3rd place
418 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN ( +65 KG)
1st place CARYS JONES – WALES
2nd place CHLOE DOOLEY – IRELAND
3rd place ABIGAIL COATES – ENGLAND
419 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OPEN ( -57 KG)
1st place IHOR PANAIOTOV – UKRAINE
2nd place RHYS ANDERSON – NORTHEN IRELAND
3rd place SIMONE LACORTE – ITALY
420 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OPEN ( -63 KG)
1st place JORDAN REID – NORTHEN IRELAND
2nd place ALEX MARIUS FARIMITA – ROMANIA
3rd place ROSS MCLEISH – SCOTLAND
421 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OPEN ( -69 KG)
1st place ANTONIO DALOIA – ITALY
2nd place ENZO MAGGI – ITALY
3rd place VLADISLAV ONYSHENKO – UKRAINE
422 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OPEN ( -74 KG)
1st place JONJO BOYNES – ENGLAND
2nd place VIKTOR BERAN – CZECH REPUBLIC
3rd place VOLODYMYR TSARUK – UKRAINE
423 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN ( -79 KG)
1st place LORENZO FIORE – ITALY
3rd place SEBASTIAN KOMAKOWSKI – POLAND
424 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN ( -84 KG)
1st place SCOTT HUGHES – SCOTLAND
2nd place BOGDAN TEPELUS – ROMANIA
3rd place FRANCESCO TANESE – ITALY
425 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN ( -89 KG)
1st place SCOTT HUGHES – SCOTLAND
2nd place FRANCESCO TANESE – ITALY
3rd place
426 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OPEN ( +89 KG)
1st place TORJUS NILSEN – NORWAY
2nd place
3rd place
427 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OPEN ( -50 KG)
1st place SOFIYA NEDILKO – UKRAINE
2nd place SHARICE BRADLEY – IRELAND
3rd place KLEOPATRA TOLNAI – HUNGARY
428 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OPEN ( -55 KG)
1st place BARBORA MARESOVA – CZECH REPUBLIC
2nd place CATHERINE JENNINGS – IRELAND
3rd place SARA SCHMIDT SORENSEN – DENMARK
429 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OPEN ( -60 KG)
1st place ANDREA FARSKA – CZECH REPUBLIC
2nd place BRENDA BAIOCCHI – ITALY
3rd place SANDRA MARTIN VARO – SPAIN
430 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OPEN ( -65 KG)
1st place GRACE BANVILLE – IRELAND
2nd place MARTINA PTACKOVA – CZECH REPUBLIC
3rd place ALBA RIO – SPAIN
431 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OPEN ( -70 KG)
1st place IZABELLA ZEKANY – ROMANIA
2nd place
3rd place
432 CATEGORY SENIORS F 16/17/18 YEARS OPEN ( -70 KG)
1st place SAAR GEENS – BELGIUM
2nd place IZABELLA ZEKANY – ROMANIA
3rd place
433 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -57 KG)
1st place ANTONIO VENZA – ITALY
2nd place DONEIBID FERNANDEZ – VENEZUELA
3rd place
434 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -63 KG)
1st place MARC KEANE – IRELAND
2nd place NAZAR BODNARCHUK – UKRAINE
3rd place VITTORIO AMODEO – ITALY
435 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -69 KG)
1st place VOLODYMYR MARTSENIUK – UKRAINE
2nd place DMYTRO MINESKO – UKRAINE
3rd place OLEKSANDR BRATCHYKOV – UKRAINE
436 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -74 KG)
1st place ANDRII PODVALNYI – UCRAINE
2nd place DOMINIK ZIELONKA – POLAND
3rd place FERNANDO GUERRERO – MEXICO
437 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -79 KG)
1st place DMYTRO KOBEL – UCRAINE
2nd place MAKSIM BODANOV – UCRAINE
3rd place MATTEO DÌMONTE – ITALY
438 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -84 KG)
1st place RAMIL AKHMEDOV – UCRAINE
2nd place JEROME MATIN – FRANCE
3rd place
439 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -89 KG)
1st place VITALII MERINOV – UCRAINE
2nd place PETR KAZDA – CZECH REPUBLIC
3rd place IURII KUTS – UCRAINE
440 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( -94 KG)
1st place YAROSLAV RYPNOVSKYI – UCRAINE
2nd place JAN KAZDA – CZECH REPUBLIC
3rd place DAVID ESSL – ENGLAND
441 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN ( +94 KG)
1st place TARAS VOROTONIK – UCRAINE
2nd place SCOTT MCKELVIE – ENGLAND
3rd place DMITRY NEGODA – UCRAINE
442 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( -50 KG)
1st place KARYNA TATIANCHENKO – UCRAINE
2nd place ANASTASIIA KONOVALCHUK – UCRAINE
3rd place
443 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( -55 KG)
1st place ALICE POWER – IRELAND
2nd place ALEXANDRA LAZAR – HUNGARY
3rd place RACHEL HOUSE – WALES
444 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( -60 KG)
1st place HALYNA PODKOPAI – UCRAINE
2nd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
3rd place GUNAY NACIYEVA – AZERBAIJAN
445 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( -65 KG)
1st place STACEY  McGHEE – SCOTLAND
2nd place VEERLE OTTEN – BELGIUM
3rd place SARA CROFT – ENGLAND
446 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( -70 KG)
1st place KATRINE RUD MANNEMAR – DENMARK
2nd place ANNA GRAZIA GRILLO – ITALY
3rd place LULIIA GUBNYTSKA – UCRAINE
447 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OPEN ( +70 KG)
1st place ANNA GRAZIA GRILLO – ITALY
2nd place LIBBY SANSOM – ENGLAND
3rd place NATASJA LEMLEY – SOUTH AFRICA
449 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OPEN ( -74 KG)
1st place ARTUR MARABYIN
2nd place LEIGH RANDAL – WALES
3rd place JIM FOGARTY – IRELAND
450 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OPEN ( -84 KG)
1st place SEBASTIEN HALLET – FRANCE
2nd place DOMINIQUE ORIGLIA – FRANCE
3rd place MAGNUS RAPP- SWEDEN
451 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OPEN ( -94 KG)
1st place LUKASZ MAKAREWIC – POLAND
2nd place JONH SVENDSEN – NORWAY
3rd place
452 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OPEN ( +94 KG)
1st place CRAIG DAVID – WALES
2nd place MICHAEL KENNA – AUSTRALIA
3rd place
453 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OPEN ( -55 KG)
1st place VICKY MURRAY
2nd place
3rd place
454 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OPEN ( -65 KG)
1st place LAILA BRUMMER – DENMARK
2nd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
3rd place LISA DE CEUSTER – BELGIUM
455 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OPEN ( +65 KG)
1st place DANIELLE TEIXEIRA – NEW ZEALAND
2nd place
3rd place

LOWKICK LIGHT

458 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-31 KG)
1st place CLAUDIU LOGYIN – ROMANIA
2nd place JUSTIN RAFFIN – BULGARIA
3rd place JACK RAMSHAW – ENGLAND
459 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-35 KG)
1st place LUKAS HUDLER – CZECH REPUBLIC
2nd place LOGAN HERRON – ENGLAND
3rd place OLEKSANDR POLATAYKO – UKRAINE
460 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (-40 KG)
1st place DANIEL SOKOL – CZECH REPUBLIC
2nd place FRANCO VAN NIEKERK – SOUTH AFRICA
3rd place EDUARD CSIZMADIA – ROMANIA
462 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OPEN (+45 KG)
1st place RYAN LISTER – ENGLAND
2nd place ELISEO GOMEZ – SPAIN
3rd place
464 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-27 KG)
1st place KEIRA SAYER – ENGLAND
2nd place
3rd place
468 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OPEN (-45 KG)
1st place CHARLEE COATSWORTH – ENGLAND
2nd place
3rd place
471 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-32 KG)
1st place DANYLO BOCHAR – UKRAINE
2nd place RYAN QUINN – ENGLAND
3rd place IONUT LOGYIN – ROMANIA
472 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-36 KG)
1st place DAVID YAROSH – SPAIN
2nd place UMID AGAYEV – AZERBAIJAN
3rd place KYLE CHESTER  ENGLAND
473 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-40 KG)
1st place RHYS PIPES – ENGLAND
2nd place LOUIS HODAJ – ITALY
3rd place IEUAN JONES – WALES
474 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-44 KG)
1st place ALEXANDER MITTAI PARASCHIVU
2nd place ZACK MARSHALL – ENGLAND
3rd place MICHAL STANCZYK – POLAND
475 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-48 KG)
1st place JAKUB VETESNIK – CZECH REPUBLIC
2nd place KORNEL BORECKI – POLAND
3rd place ALEXANDER MITTAI PARASCHIVU
476 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (-52 KG)
1st place SEYMUR CAFAROV – AZERBAIJAN
2nd place JOE ARMSTRONG – ENGLAND
3rd place
478 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OPEN (+56 KG)
1st place LUIGI ESPOSITO – ITALY
2nd place ALESSIO BELLUARDO – ITALY
3rd place MAURO AMBROSINI – ITALY
483 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OPEN (-44 KG)
1st place AURORA PASCALE – ITALY
2nd place LUNA MARIA MAIRENA ARAGON – SPAIN
3rd place
486 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OPEN (-56 KG)
1st place THEA HENRIKSSON – SWEDEN
2nd place
3rd place
488 CATEGORY CHILDREN M 13/16 YEARS OPEN (-42 KG)
1st place REMY SAYER – ENGLAND
2nd place SHANE LAWLESS – IRELAND
3rd place MARKO DUSINSCHI – ROMANIA
489 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OPEN (-47 KG)
1st place DYLAN WOOD-SCHOLZ – ENGLAND
2nd place
3rd place
490 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OPEN (-52 KG)
1st place STANISLAV SUDOPLATOV – UKRAINE
2nd place BOHDAN BARTA – CZECH REPUBLIC
3rd place LUCAS MONTAGNE – FRANCE
491 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place WESLEY WARD – IRELAND
2nd place STEVEN PRINSLOO – SOUTH AFRICA
3rd place CRISTIAN TOCON PEREZ – SPAIN
492 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place DAVIDE BELLUARDO – ITALY
2nd place VOYTECH MODRA – CZECH REPUBLIC
3rd place JACK POWER – IRELAND
494 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OPEN (+69 KG)
1st place MICHAL POTROZNY – POLAND
2nd place MANUEL RUIZ ALVES – SPAIN
3rd place STEFAN ONISOR – ROMANIA
496 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-46 KG)
1st place ANNA MARIA CIPOLLA – ITALY
2nd place
3rd place
497 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place YAIZA CARRASCAL TRAPERO – SPAIN
2nd place
3rd place
498 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-55 KG)
1st place ALIZA DOKA – HUNGARY
2nd place REKA VARHANYOVSZKI – ROMANIA
3rd place
499 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place TIA SAYER – ENGLAND
2nd place EMESE NAGY – ROMANIA
3rd place LUCIA GARCIA – SPAIN
502 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place NICOLA PACCONE – ITALY
2nd place MARLINN WATTON – SOUTH AFRICA
3rd place ALEX MARIUS FARIMITA – ROMANIA
504 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place MATTEO FILIPPI – ITALY
2nd place ANTONIO DALOIA – ITALY
3rd place STEFAN JOUBERT – SOUTH AFRICA
505 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place VICTOR BERAN – CZECH REPUBLIC
2nd place MARIO ORTIZ RODRIGUEZ – SPAIN
3rd place
506 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-79 KG)
1st place LORENZO FIORE – ITALY
2nd place SEBASTIAN KOMAKOWSKI – POLAND
3rd place GIULIO BARTOLINI – ITALY
507 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-84 KG)
1st place VLADYSLAV OSMAK – UCRAINE
2nd place STEFAN ONISOR – ROMANIA
3rd place
508 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OPEN (-89 KG)
1st place MAICOL BONI – ITALY
2nd place STEFAN ONISOR – ROMANIA
3rd place
510 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place KLEOPATRA TOLNAI – HUNGARY
2nd place
3rd place
511 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OPEN (-55 KG)
1st place BARBORA MARESOVA – CZECH REPUBLIC
2nd place SARA SCHMIDT SORENSEN – DENMARK
3rd place
512 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place ANDREA FARSKA – CZECH REPUBLIC
2nd place NIKOLA POSTROZNA – POLAND
3rd place SANDRA MARTIN VARO – SPAIN
514 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OPEN (-70 KG)
1st place ANNAGRAZIA GRILLO – ITALY
2nd place ALBA RIO – SPAIN
3rd place
516 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place EDUARD MAMMADOU – AZERBAJIAN
2nd place PIOTR BAKOWSKI – POLAND
3rd place
517 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place PALVO PIESTOV – UCRAINE
2nd place SALAMOV ELNUR – AZERBAJIAN
3rd place VITTORI AMADIO – ITALY
518 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place DMYTRO MINESKO – UKRAINE
2nd place VOLODYMYR MARTSENIUK – UKRAINE
3rd place ARTEM BRANTSYRA – UKRAINE
519 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place ANDRII PODVALNYI – UKRAINE
2nd place DOMINIK ZIELONKA – POLAND
3rd place FRANCOIS STRYDOM – SOUTH AFRICA
520 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-79 KG)
1st place DMYTRO KOBEL – UKRAINE
2nd place MAKSYM BOHDANOV – UKRAINE
3rd place MARCIN ZUK – POLAND
521 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-84 KG)
1st place GIANLUCA CIFALDI – ITALY
2nd place FRANCESCO BRASIELLO – ITALY
3rd place JACO ELS – SOUTH AFRICA
522 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-89 KG)
1st place VITALII MERINOV – UKRAINE
2nd place DAVYD RYBCHENKO – UKRAINE
3rd place DMYTRO GADOMSKYI – UKRAINE
523 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (-94 KG)
1st place YAROSLAV RYPNOVSKYI – UKRAINE
2nd place JAN KAZDA – CZECH REPUBLIC
3rd place NICO FIORUCCI – ITALY
524 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OPEN (+94 KG)
1st place TARAS VOROTNYK – UKRAINE
2nd place MATTIA SANTILLI – ITALY
3rd place EMANUELE RUFFOLO – ITALY
525 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (-50 KG)
1st place KARYNA TATIANCHENKO – UKRAINE
2nd place ANASTASIIA KONOVALCHUK – UKRAINE
3rd place
526 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (-55 KG)
1st place GIULIA SBRIGNADELLO – ITALY
2nd place NATALILA STEPANCHUK – UKRAINE
3rd place ALEXANDRA LAZAR – HUNGARY
527 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place HILYNA PODKOPAI – UKRAINE
2nd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
3rd place THARENE WINDSOR – SOUTH AFRICA
528 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (-65 KG)
1st place OLHA HOLYNSKA – UKRAINE
2nd place KELLY WATSON – NEW ZEALAND
3rd place
529 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (-70 KG)
1st place KATRINE RUD MANNEMAR – DENMARK
2nd place KELLY WASTON – NEW ZEALAND
3rd place IULIIA GUBNYTSKA -UKRAINE
530 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OPEN (+70 KG)
1st place IULIIA GUBNYTSKA -UKRAINE
2nd place DANIELLE TEIXERA – NEW ZEALAND
3rd place NATASJA LEMEY – SOUTH AFRICA

K 1 – Light

531 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN (-42 KG)
1st place ALLAN BRIQUET – FRANCE
2nd place REMY SAYER – ENGLAND
3rd place
533 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN (-52 KG)
1st place LUCAS MONTAGNE – FRANCE
2nd place STANISLAV SUDOPLATOV – UKRAINE
3rd place NICOLA DÌ GIUSEPPE – ITALY
534 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN (-57 KG)
1st place CRISTIAN TOCON PEREZ – SPAIN
2nd place DEMIRKAPU DENZIN – BELGIUM
3rd place
535 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place DAVIDE BALLUARDO – ITALY
2nd place LEWIS KING – SPAIN
3rd place EDUARDO GUASTINI – ITALY
537CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OPEN (+69KG)
1st place FRANCESCO CARMINE RUSSO – ITALY
2nd place MANUEL RUIZ ALVES – SPAIN
3rd place ALVARO RUBIO  -ITALY
540CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-50KG)
1st place YAIZA CARRASCAL TRAPERO – SPAIN
2nd place THEA TENRIKSSON – SWEDEN
3rd place
542CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OPEN (-60KG)
1st place TIA SAYER – ENGLAND
2nd place ALEYSHA SMOL – NETHERLAND
3rd place
546 CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OPEN (-63 KG)
1st place NICOLA PACCONE – ITALY
2nd place GABOR KOVACS – HUNGARY
3rd place
547 CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OPEN (-69 KG)
1st place ANTONIO DALOIA – ITALY
2nd place
3rd place
548 CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OPEN (-74 KG)
1st place MARIO ORTIZ RODRIGUEZ – SPAIN
2nd place OLH STEFURYN – UKRAINE
3rd place
552 CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OPEN (+89 KG)
1st place SAMUELE – ITALY
2nd place TORJUS NILSEN – NORWEY
3rd place
555 CATEGORY JUNIOR F  16/17/18 YEARS OPEN (-60 KG)
1st place SANDRA MARTIN VARO – SPAIN
2nd place
3rd place
559 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OPEN (-57KG)
1st place ASGAR RAHIMOV – AZERBAJIAN
2nd place SAMUELE ANDOLINA – ITALY
3rd place VLADYSLAV HORODCHANIN – UKRAINE
560 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-63KG)  6
1st place NAZAR BODNARCHUK – UKRAINE
2nd place PALVO PIESTOV – UKRAINE
3rd place
561 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-69KG)
1st place VADIM OLENCHUK – UKRAINE
2nd place ARTEM BRANTSYRA – UKRAINE
3rd place VOLODYMYR MARTSENIUK – UKRAINE
562 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-74KG)
1st place ANTON OTVERCHENKO – UKRAINE
2nd place DMYTRO BREZHNIEV – UKRAINE
3rd place
563 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-79KG)
1st place DMYTRO KOBEL – UKRAINE
2nd place VALERII VYHONSKYI – UKRAINE
3rd place JOSE RAMON VICENTE TORTOSA – SPAIN
564 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-84KG)
1st place DANIELE ANTONELLI – ITALY
2nd place BERTANA BAEBENZO – ITALY
3rd place
565 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-89KG)
1st place VITALII MERINOV – UKRAINE
2nd place DAVYD RYBCHENKO – UKRAINE
3rd place DMYTRO GADOMSKYI – UKRAINE
566 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (-94KG)
1st place FRANCESCO BALDELLI – ITALY
2nd place YAROSLAV RYPNOVSKYI – UKRAINE
3rd place
567 CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OPEN (+94KG)
1st place TARAS VOROTNYK – UKRAINE
2nd place
3rd place
568 CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OPEN ( -50KG)
1st place KARYNA TATIANCHENKO – UKRAINE
2nd place
3rd place
569 CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OPEN ( -55KG)
1st place NATALIIA STEPANCHUK – UKRAINE
2nd place ARACELY VALENZUELA – USA
3rd place
570 CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OPEN ( -60KG)
1st place HALYNA PODKOPAI – UKRAINE
2nd place
3rd place
571 CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OPEN ( -65KG)
1st place OLHA HOLYNSKA – UKRAINE
2nd place KELLY WATSON – NEW ZEALAND
3rd place
572 CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OPEN ( -70KG)
1st place IULIIA GUNYTSKA – UKRAINE
2nd place KELLY WATSON – NEW ZEALAND
3rd place

Leave a Reply

L'indirizzo email non verrà pubblicato.